0 Takipçi | 26 Takip
Kategorilerim
Diğer İçeriklerim (3)
Tüm içeriklerim
Takipçilerim (0)
16 06 2014

Evden eve nakliyat fiyat hesaplamak

Evden eve nakliyat hesaplama

http://www.durmazevdeneve.com/index.html

 

Evden eve nakliyat fiyat hesaplamada baz alınan  kriterler nelerdir ? Evden eve nakliyat firmaları ve şirketleri evinizi taşırken neye göre fiyat verirler ? Evinizi taşıtmak istiyorsunuz ama ne kadar para tutacağını bilmiyorsanız bu blogu okuyun ve üstteki linkimize giriniz lütfen.

Evden eve nakliyat ücret hesaplama da evinizi veya iş yerinizi taşıyacağınız lokasyonun km si çok önemlidir.Şehirçi evden eve nakliyatlarda ücret ve fiyatlar km az olduğu için uygun olacakır fakat şehirler arası nakliyat taşımacılık hizmetlerinde evden eve nakliye şirketlerinin araçları çok yakıt yakacağı için ona göre fiyat isterler.İstanbul içi herhangi bir semtten diğerine bin lira tutacak olan bir hizmet İstanbul'dan Bursa'ya gerçekleştirildiğinde en az bin beş liraya tekamül edecektir.

Bunun yanı sıra evden eve nakliyat hizmetinizi sigortalı bir şekilde almak istiyorsanız eşyanızın değerine göre ortalama 150-250 TL sigorta bedeli yatırmalısınız ama bu da szin lehinize olan bir durumdur çünkü nakliyat hizmetlerinde herhangi bir eşyanıza zarar gelirse sigorta bu zararı karşılayacaktır.

Seçtiğiniz evden eve taşımacılık firması kurumsal ve büyükse araçları son model çalışanları ise deneyimli uzman kişilerden oluşuyorsa bu da fiyatı arttıran bir unsundur çünkü piyasada evden eve nakliye hizmeti veren çok sayıda merdiven altı şirket ve kurumsal olmayan küçük çapta korsan  şirket bulunmaktadır.Eğer eşyalarınıza değer veriyorsanız ve sonradan üzülmek istemiyorsanız kesinlikle  kurumsal olmayan firmalara evinizi taşıtmayın astarı yüzünden pahalıya gelmesin ve bu işin sonunda üzülmeyin.

Evden eve nakliyat taşımacılık hizmetleri püf noktaları için internet sitemizi ziyaret etmeyi unutmayınız.

http://www.durmazevdeneve.com/index.html

 

0
0
0
Yorum Yaz